Aktivity

Na pobřeží Portugalska, ale i v jeho vnitrozemí, je tolik volnočasových aktivit, že vybrat do programu zájezdu jen některé, bylo nemožné. Proto necháváme tuto příjemnou volbu na tebe!

Kajaky

Přímo na městské pláži si lze zapůjčit kajak a vyrazit s kamarádem či partnerem na výlet podél pobřeží. Pohled z oceánu na pevninu vás určitě uchvátí. V případě, že si ráno kapku přivstanete, můžete z kajaku pozorovat romantický východ slunce nad Ericeirou.  

Paddleboarding

Pro fanoušky paddleboardu je možno si na několika místech Ericeiry prkno vypůjčit a vydat se buďto na průzkum okolního pobřeží anebo za dobrodružstvím po řece Lizandro vstříc portugalskému vnitrozemí.

Wakeboarding

Při přílivu, když stoupne voda v řece Rio Lizandro, vytáhnou naši instruktoři na pláži wakeboardový naviják a začnou se dít věci. Kdokoli projeví zájem, může si tento sport vyzkoušet a zpříjemnit si tak pobyt na pláži. K dispozici je jak wakeboard, tak samozřejmě i surfové prkno.

Biking

Máte-li rádi výlety na kolech a rádi objevujete věci po svém, stačí si vypůjčit kolo a pak už vám nic nebrání v průzkumu cest a cestiček po blízkých kopcích a útesech. Zde se pak můžete pokochat, jak přírodními scenériemi, tak i malebností portugalských vesniček.

Jóga

Pro ty z vás, kteří chtějí nalézt klid, soustředění či se jen tak po surfové lekci protáhnout, zpevnit tělo, posílit flexibilitu a rovnováhu. Lekci jógy je možné rozšířit i o cvičení na SUP (stand up paddle boardu) přímo na říčce Lizandro, která protéká pláží, kde probíhají i naše lekce surfingu.

Skateboarding

Na kraji Ericeiry se nachází skatepark, který přivítá každého nadšence a příznivce tohoto sportu. Hned vedle skateparku je velký Quiksilver obchod, kde se nachází bar a krásná terasa s výhledem na oceán. Vstup do skateparku je zdarma.

Paintball

Pro milovníky adrenalinových sportů, kteří rádi upotřebí nejen svou rychlost a fyzickou kondici, ale i taktické myšlení a chladnou hlavu, zde máme kousek od Ericeiry paintballové hřiště. Chcete-li zažít euforii i napětí ve velké portugalské přestřelce, je tato aktivita pro vás jako dělaná.

Golf / Minigolf

V Portugalsku se nachází jedny z nejkrásnějších golfových hřišť v Evropě. V případě, že patříte mezi golfové nadšence, můžete navštívit golfové hřiště u nedaleké Sintry. V Ericeiře se pak nachází minigolfový park, ze kterého máte krásný výhled na oceán.

Jízda na koních

Kousek od městečka se nachází typická portugalská farma, kde vám můžeme zorganizovat vyjížďku na koních. Za dohledu zkušeného místního průvodce můžete vyjet do krásné přírody po místních kopcích a pokochat se krásami portugalského vnitrozemí anebo pohledem na oceán z koňského hřbetu.

Facebook Instagram Youtube