FAQ

Co si vzít s sebou?

V podstatě vám bude stačit to, co byste si vzali na běžnou dovolenou k moři. Na surfové lekce nic speciálního nepotřebujete. Vše pro váš výcvik, od surfu přes neoprén po vosky, na vás bude čekat na místě. Pokud byste přeci jen něco zapomněli, seženete to v obchodě.

Jaké počasí je v Portugalsku?

Celé léto je v Ericeiře příjemně. Na pobřeží fouká svěží vánek od oceánu. Od května do září se teploty přes den pohybují mezi 25 - 30 stupni. V tričku a kraťasech vystačíte, v noci se ale mikina a dlouhé kalhoty mohou hodit.

Je to bezpečné?

Ano. Nebojte se obřích vln, do těch nepůjdete. Pod dohledem našich instruktorů se vám nemá co stát. Vezmeme vás na vlny, které odpovídají vašim schopnostem. Chcete důkaz místo slibů? 100% našich klientů přežilo :-)

Budete po celý čas pobytu surfovat?

Dle délky pobytu vám nabízíme 6 nebo 13 lekcí surfingu, ale je to vaše dovolená a režim závisí zcela na vás. Můžete odpočívat nebo okusit i jiné aktivity. Rádi vám s výběrem poradíme. Více informací najdete v sekci Ericeira - Aktivity.

Je kurz určený i pro pokročilé surfaře?

Náš surfcamp nabízí profesionální lekce pro všechny surfové úrovně. Proto si u nás na své přijdou jak začátečníci tak i pokročilí. Stejně ale tak i freesurfaři, kteří si mohou přivézt vlastní vybavení anebo si ho u nás na místě zapůjčit.

Je kurz vhodný i pro malé děti?

Samozřejmě, naše surfová škola se kterou v Portugalsku spolupracujeme se přímo také na výuku malých dětí specializuje a má pro tyto účely speciálně vyškoleného instruktora. Surfový kurz je možno absolvovat už od 4 let věku dítěte.

FAQ
Facebook Instagram Youtube