O Surfcampu

Surf dovolená na portugalském pobřeží Atlantiku je zážitek, na který budeš dlouho vzpomínat. Chystáš se na surf postavit poprvé nebo máš už pár vln za sebou a teď tě oceán volá zpět? Náš Surfcamp ve městě Ericeira nabízí profesionální lekce pro všechny surfové úrovně. Ponoř se s námi do pravé atmosféry Portugalska, poznej úžasné lidi, ochutnej exotická jídla a nápoje, ale hlavně – dobře se bav!

Ubytování

Krásná vila s velkou zahradou a nádhernou pergolou vyhovuje i náročnějším požadavkům klientů. Ve vile se nachází 2 společenské místnosti se satelitní TV a herními konzolemi xbox a 2 standardně vybavené kuchyně. Ubytování poskytujeme v útulných dvojlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém s pohodlnými matracemi. Pokoje ve druhém patře jsou klimatizovány.

Celý dům je pokrytý signálem wifi. V domě se nachází celkem 4 koupelny s wc, k dispozici je i pračka. Na velké zahradě naleznete zahradní nábytek včetně lehátek a sprchu pro osvěžení v letních horkých dnech. V přilehlé garáži máme malé fitness s běhacím trenažérem, rotopedem, stepperem a lavicí. Za domem nesmí chybět vestavěné barbeque pro večerní grilování. V pouhé vzdálenosti 500 m se nachází obchod s čerstvými mořskými plody a rybami.

Vila se nachází od centra města Ericeiry a pláží 20 min pěšky, nejbližší obchody jsou vzdálené 10 min. V blízkosti vily se nachází také autobusová zastávka, která vás do centra dopraví během 3 min.

V rámci naší surfařské vily s vámi budou ubytováni i delegáti, kteří jsou vám stále k dispozici.

Stravování

K Portugalsku již tradičně patří fantastická kuchyně. Ochutnat ji můžeš přímo v městečku Ericeira, kde se nachází množství skvělých restaurací, kaváren, cukráren a zmrzlináren. Hned v blízkosti našeho surf kempu najdeš dva supermarkety se všemi potravinami, které potřebuješ, pokud se chystáš na vlastní vaření. Máš chuť spíše na něco exotičtějšího? Pak musíš navštívit rybí trh, kde ti krom čerstvých ryb nabídnou i nepřeberné množství různých mořských plodů. Po večeři se nesmíš zapomenout osvěžit slavným portugalským vínem, případně jinými drinky, které jsou v nabídce přímo na pláži. A samozřejmě už nyní tě zveme na naši oblíbenou uvítací BBQ party!

Doprava

Nejpohodlnější cesta za vaším dobrodružstvím je přímým letem Praha – Lisabon se společností Czech airlines nebo TAP Portugal. Tento let je vhodný pro ty, kdo chtějí ušetřit čas, trvá jen 3 a půl hodiny. Pokud chcete ušetřit peníze, můžete se za námi vydat i s přestupovým letem s jinými společnostmi. Cesta trvá od 4,5 hodin. Případně je možné využít i odlet z jiného letiště (např. Mnichov, Vídeň, Berlín). Tato cesta trvá individuálně podle vaší volby.

Ceny letenek se průběžně mění, proto pokud naleznete vyhovující letenku, doporučujeme vám zakoupit si ji co nejdříve. Cenové rozpětí je široké, ale pokud si pospíšíte, lze najít let od 4 500 Kč.

Pokud potřebuješ pomoci s výběrem správného letu, stačí napsat či zatelefonovat, jsme ti k dispozici!

 

S námi Minibusem (35min)

 • Dopravu z letiště ti můžeme zabezpečit my. 
 • Odvoz našim minibusem do Ericeiry a zpět je v ceně zájezdu na vybrané lety a trvá cca 35 min.
 • Tato nabídka platí pro oficiální termíny zájezdu, tj nedělní lety.
 • Jedná se o přímý let se společností Czech airlines, který přilétá v 17:00 z Prahy do Lisabonu a odlétá v 17:45 z Lisabonu do Prahy.
 • V případě příletu a odletu v jiný den nebo v jiném čase, jako jsou vybrané lety, si můžeme účtovat za odvoz z letiště a na letiště 900 Kč (35 €) za jednu cestu a celý minibus (částka se rozpočítá mezi všechny cestující).

Autobusem (85min)

 • Autobusem z Lisabonu to trvá asi 85 min.
 • Spojení s Ericeirou zabezpečuje expresní autobusová doprava „Mafrense“.
 • Autobusy vyjíždějí vždy z hlavního lisabonského autobusového nádraží Campo – Grande z nástupiště číslo 4 nebo 5.
 • Lístky do autobusu se kupují přímo u řidiče a stojí 5,5 €.
 • Místa v autobuse se nijak nerezervují.
 • Autobus tě v Ericeiře vyloží na autobusovém nádraží , kde tě následně vyzvedne náš delegát.
 • Autobusy jezdí z Lisabonu každý den od 6:30 hod. do 23:45 hod.
 • Jízdní řád je k nahlédnutí ZDE.
 • Na hlavní lisabonské autobusové nádraží Campo Grande se z letiště lehce dostanete pomocí metra – mapa metra ZDE.
 • Zastávka Campo Grande je přestupní stanice žluté a zelené linky metra.
 • Cesta trvá několik minut a lístek stojí 1,4 €.

Instruktoři

Toto jsou tváře, které u nás budeš vídat skoro každý den. Poznej své budoucí kvalifikované instruktory působící v NaOnda – jedné z nejstarších surfových škol v Portugalsku. S touto školou spolupracujeme již od roku 2010 a letos tě budou opět doprovázet její skvělí profi učitelé!

Facebook Instagram Youtube